Blog

صادرات و واردات انواع نئوپرن و درز انبساط پل

26 Dec 2017

شرکت پیشگام صنعت لاستیک البرز با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و برخورداری از پرسنل جوان، خلاق و مجرب با هدف تامین قطعات لاستیکی (نئوپرن – درز انبساط پل) در راستای تکمیل زنجیره تامین صنایع مرتبط با بیش از 25 سال تجربه در زمینه مهندسی و ساخت قطعات لاستیکی و لاستیک به فلز در بخش های راه سازی، خودرو سازی، حمل و نقل ریلی (مترو و راه آهن)، قطعات تخصصی طرح های عمرانی از جمله درزهای انبساط پل و نئوپرنهای پایه پل بر اساس استانداردهای روز اروپا تاسیس گردید.

ساخت و تولید قطعات این شرکت با کیفیت مطلبو بهمراه قیمت رقابتی موجب جلوگیری از خروج قابل توجهی ارز و سرمایه های ملی گردیده است.

محصولات این شرکت ضمن تامین نیاز بازار داخل و ارسال به صنایع مادر و سازمان های معتبر عمرانی ،از جمله شرکت های پرمایون(شهرداری تهران)، ابنیه داتیس، شهرداری های بندرعباس، کردستان، کرمان و … به کشورهای سوریه و عراق نیز صادر می گردد که مدیریت ارشد شرکت ضمن ارائه قیمت های رقابتی در صدد کسب و ارتقای رضایت مشتریان در کنار بهبورد کیفی محصولات می باشد.

در حال حاضر این شرکت توانایی تولید تعداد قابل توجهی درز انبساط پل، نئوپرن پایه پل و دیگر قطعات لاستیکی را با پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه های تست مرتبط دارا می باشد و پذیرای بازدید مدیران محترم صنایع و سازمان های می باشد.

قطعات لاستیکی - نئوپرن - درز انبساط پل

مشخصات فنی انواع نئوپرن

26 Dec 2017

در ذیل مشخصات فنی برخی محصولات ارائه می گردد :

 

مراحل آماده سازی فلز :

در این مرحله تمامی فلزهای به کار رفته در قطعات کاملا رسوب گیری و سند پلاست شده و ضمن رعایت استانداردهای مرتبط از چسب کموزیل استفاده می گردد .

 

آمیزهای بکار رفته :

آمیزه یا مواد بکار رفته در قطعات با حصول اطمینان و پس از طی آزمایشات متعدد به جهت خواص فیزیکی و شیمیایی کاملا تحت کنترل بوده و از جمله مزیت این محصولات امکان ردیابی قطعات از نظر زمان و نوع مواد اولیه می باشند .

مشخصات فنی انواع نئوپرن

نئوپرن

26 Dec 2017

مشخصات فنی محصول انواع نئوپرن

​در ذیل مشخصات فنی برخی محصولات (درز انبساط پل و لاستیک الاستومری نئوپرن) ارائه می گردد :

مراحل آماده سازی فلز :

در این مرحله تمامی فلزهای به کار رفته در قطعات لاستیکی کاملا رسوب گیری و سند پلاست شده و ضمن رعایت استانداردهای مرتبط از چسب کموزیل استفاده می گردد .

نئوپرن

آمیزهای بکار رفته :

آمیزه یا مواد بکار رفته در قطعات لاستیکی با حصول اطمینان و پس از طی آزمایشات متعدد به جهت خواص فیزیکی و شیمیایی کاملا تحت کنترل بوده و از جمله مزیت این محصولات امکان ردیابی قطعات از نظر زمان و نوع مواد اولیه می باشند .

قطعات لاستیکی و الاستومری نئوپرن

شرکت پیشگام صنعت البرز تولید کننده تولید کننده قطعات لاستیکی و الاستومری نئوپرن و درز انبساط پل با پیشرفته ترین ماشین آلات روز و پرسنل متخصص می باشد .

مزایای بالشتک های الاستومتری

26 Dec 2017

درز انبساط پل – نئوپرن – زیرسری پل

درز انبساط پل برای جلوگیری از ایجاد انقطاع و حفظ پیوستگی در سطح پل ها نصب می شود که از نظر ایمنی باید دارای ویژگی های خاصی از قبیل کشسانی بالا، مقاومت در برابر ضربه، سرما، گرما و قابلیت جابجایی و … باشد.

امروزه درز انبساط پل الاستومتریک(نئوپرن)کاربردی ترین محصولات در جهت مهار کردن حرکات ژونن ها می باشند که به دلیل توان بالا در اعمال حرکتا تا 320 میلی متر در خود و همگن بودن با لاستیک و وسایل نقلیه و غیرصلب بودن و همچنین اصطکاک لازم در مقابل تردد اتومبیل های سبک و سنگین، هم اکنون از نظر بحث تکنیکی مورد تایید دستگاه های مجری و مهندسین مشاور می باشد.

مزایای بالشتک های الاستومری

جهت سفارش انواع بالشتک های الاستومری ، نئوپرن و درز انبساط پل با ما تماس حاصل نمایید